שאלות ותשובות

לארגונים ולראשי קבוצות

תפקידנו לסייע לך לבנות את הטיול או יום הגיבוש הבא בשטח. אנו מייעצים, בוחנים את אופי הקבוצה ומטרת הפעילות, משלבים גיבוש והנאה, חוויות ואטרקציות בהתאם ליכולות הקבוצה, לתקציב ולאופי המשתתפים. בחרנו עבורך אתרי תיירות מובילים אשר יכולים לתת לך את המענה הנכון ביציאה ליום הגיבוש הקרוב. השרות ב"גיל חובב" ניתן לך חינם וללא תשלום. אז למה לא להעזר ב"גיל חובב"?

אנו משמשים כיועצים בלבד, המחירים אותם אנו מציעים לך הם מחירי האתרים לקבוצות, והשירות ניתן לך מטעם האתרים דרך מרכז השיווק שלנו. אנו לא מפיקים או סוכני תיירות אולם נוכל להציע את נסיוננו ואת הידע שלנו ונסייע לך בבניית תכנית אותה תוכל/י לבצע מול כל מפיק או סוכן טיולים איתו את/ה עובד.

בהחלט לא. מאיתנו תקבל/י את הידע המקצועי ביתר, רעיונות וכיוונים נכונים לקבוצה אותה תוכל/י לבצע מול חברת ההפקה. אנו מתפקדים לצד חברת ההפקה ובצמוד אליה ואנו בקשר שותף עם חברות ההפקה וסוכני הטיולים האיכותיים בארץ.

בהחלט כן, יש לקחת בחשבן מגבלות תקציביות כמו עלויות הסעה, מנחים בעלויות קבוצתיות וכדומה. קבוצות קטנות מ- 30 איש, יכולות לצאת ליום גיבוש איכותי באתרי תיירות קיימים ובכך להימנע מעלויות קבוצתיות. לרוב אתרי התיירת בהם קיימת תשתית טובה לקבוצות יכולות לספק שירות גם לקבוצות גיבוש קטנות. נשמח לסייע בבחירת ימי גיבוש אליהם תוכלו להגיע עם רכבי החברה, להימנע מהקפצות רכבים מיותרות ולהצליח במטרת היציאה מהמשרד.

בבניית יום גיבוש יש מספר רב של מרכיבים אותם את/ה לא תמיד יודע/ת להעריך. מפיק או סוכן בונה את יום הגיבוש ולוקח בחשבון מרכיבים נוספים כמו זמני תנועה, עלויות תחבורה, אילוצי אבטחה, הגבלות שונות (כמו גיל מינימום בשייט קיאקים, צורך ברישיון נהיגה בנסיעה ברכבי שטח וכדומה).

בהחלט כן, תפקידנו להעביר אליך את הנתונים, לראות את הראייה המרחבית סביב האתר ולסייע לך להגיע לנתונים באתרים בצורה בהירה ומסודרת. המחיר הוא מחיר של אתר התיירות עצמו. מבצעים ועדכונים יופיעו באתר האינטרנט שלנו במקביל למבצעים היוצאים מאתר התיירות ואתם מוזמנים להתעדכן אצלנו בכל יום. השירות אותו אנו מציעים הוא ללא תשלום.

כל התשובות נכונות – או אף אחת! 
מה מטרת יום הגיבוש? כמה משתתפים? כמה רחוק נוסעים? איך מתניידים? 
יש כלכך הרבה פרמטרים ובראייה כוללת ניתן לבנות תמהיל נכון בתקציב נכון…
צור/י קשר ונשמח לסייע לכם לבנות תכניות או לנתח את התקציב מול השאיפות והחלומות שלכם להוציא את החברה למטרה הנכונה.  

למפיקים וסוכני תיירות

האמת… שהשירות כבר שולם. 
אתרי תיירות, עמותות תיירות וגופים ציבוריים משלמים לנו שכר על יעוץ, ליווי וקידום מכירות. אין כאן תחרות בנינו, ותפקידנו (וחובתנו) להנגיש לך את האתר: המחירים המופיעים בו, המוצרים הנכונים  בדיוק על פי קהל היעד שלך ממגוון האפשרויות הקיימות במרחב או באתר.

שאלה מעולה! בעצם- אני זה האתר. פנייה אליי או לאתר היא זהה (ולרוב אני מעורב גם בנושא התמחור ובונה עם האתרים את המחירון). תפקידי לבדוק מה מהתכניות באתר או סביבו מתאים בדיוק לצרכי הקבוצה שלך, לתת לך טיפים וכיוונים ולדייק את הבקשה על מנת שתנצל נכון את המוצר התיירותי (לדוגמה – מתי מגיעים עגורים לאגמון החולה, כמה רכבים חשמיים בסבב אחד במשחק משימות בפארק המעיינות, איזה סיור ערב מומלץ בתל אביב … ועוד…) 

לא בכל מחיר… אבל יש פתרונות שיכולים לאפשר לך להרוויח וליהנות ממוצר תיירותי לא רע בכלל. אשמח לעזור לך למצוא את המוצר הנכון לקבוצה שלך 

צוות המשרד עסוק בלתת לך שירות מדוייק ככל האפשר. בהתאם לבקשה נוכל לסייע לך לבנות את התכנית עד רמת התזמון, במחיר הנכון ובהתאם לזמני הפעילת ומגבלות הלקוח והאתרים הנבחרים.

אתה ואת מוזמנים באהבה. אנו מבצעים מעת לעת סיורי חשיפה והכרויות עם אתרי תיירות נבחרים בארץ. השאר פרטים ונשמח לארח אותך באתרים (גם אחד על אחד) 

זה סימן שעוד לא נכנסת אלינו לרשימת הניוזלטר. אנו שולחים אחת לשבועיים לערך עדכון על מה שקורה בתיירות בארץ – תכניות חדשות, מבצעים, אתרי תיירות חדשים ורעיונות לימי גיבוש ונופשים… צור/י קשר ונשמח לעדכן אותך באופן רציף (ולא מציק) ולשלב אותך בהזמנות לסיורי חשיפה.