נצרת – חוויות ותוכן- מבית אברהם טורס

לא תאמינו מה קורה כאן!
מפגשים אישיים, נופים אנושיים והרי נצרת מסביב, יוזמים וחולמים וכמובן… אינספור טעמים!
ברוכים הבאים לנצרת!

מגוון סיורים:

יזמות, חזון והשראה בנצרת עם מעוז ינון                                             

סיור בעקבות סיפורו של מעוז ינון, שחנך ב2005 את בית הפאוזי עאזר, בית ההארחה הראשון בעיר שהוקם בשיתוף פעולה עם משפחת עאזר הנצרתית והביא לתחייה של מרכזה העתיק של נצרת. נשמע ממקור ראשון על האתגרים, הקשיים, הכשלונות וההצלחות בדרך הארוכה, נכיר יזמות ויזמים נצרתיים ונטעם ממיטב המטעמים שיש לנצרת להציע.

סיור טעימות פתוח בשוק נצרת

בואו איתנו לגלות איפה אפשר למצוא את הבקלאווה הכי טובה, הכנאפה הכי עסיסית, הפלאפל הכי אוטנטי וירוק מעשבי תיבול, מה מכיל המשקה המסורתי "אינר", ואיפה תוכלו למצוא את הקפה הכי חזק או החומוס הנצרתי המשובח ביותר במסע קולינרי חוצה טעמים ותרבויות שיעשה לכם נעים בבטן וטוב על הלב.

סדנא להכנת כנאפה בפאוזי עאזר

בואו ללמוד להכין כנאפה בצורה המסורתית אצלנו במטבח ולאכול בסלון המעוטר ציורי תקרה מיוחדים מהמאה ה-19 בהוסטל הוותיק בעיר העתיקה של נצרת.

טעימות יין ובירה בגליל 

סיור בעקבות תרבות היין והבירה של נצרת והגליל התחתון. הצטרפו אלינו לבקר בייקבי ומבשלות בוטיק, לטעום יין, בירה וגבינות ולשמוע סיפורים מעוררי השראה על אנשים שהחליטו ללכת אחרי הלב ולעשות את מה שהם אוהבים. לא צריך נהג תורן – ההסעה עלינו!

סיור ג'יפים בנצרת והגליל התחתון

רוצים טיול בשטח, רק אתם והמשפחה או החברים? בכל שבת תוכלו להזמין ג'יפ עם מורה דרך ל-4 שעות של זמן קסום בפינות הטבע הנסתרות של הגליל.

לפרטים נוספים אנו לשירותכם – פנו אלינו כאן ונתאים לכם את התכנית המתאימה לכם.

תגובות והמלצות

פעילויות נוספות