ספארי – סיורים לגיל השלישי

עולם שלם של תגליות טבע נפלאות לגיל השלישי.
הסיור יתבצע בהליכה קלה או במינימום ניידות (התנהלות ברכבת האתר) בהתאם לאופי הקבוצה.

מגוון סיורים לבחירתכם:

העולם שייך לזקני השבט!

סיור שכולו התבגרות בכבוד! כיצד שומרים הפינגווינים על רוח צעירה? מהי חשיבות הפילה המבוגרת ביותר בעדר? ולאיזה גיל יכולים להגיע צבי הענק?
יחד נחקור את מעמדם של זקני השבט בחברת בעלי החיים השונים, נגלה אילו התאמות עושה צוות הספארי עבור בעלי החיים המבוגרים ומהו תפקידם בחינוך הצעירים…

סקס, שקרים ובעלי חיים

הצטרפו אלינו לחוויה פראית בה נגלה את הסודות על חיי האהבה של בעלי החיים! איזה פרח מביא הקרנף לקרנפית? מי לובש את המכנסיים בעדר הפילים? מה הקשר בין רעמת האריה וזנב הטווס? ואיזה זוג חד מיני מחזיק בחיי אהבה יציבים בספארי? על כל אלו במסע ספארי מרתק על חיזור, זוגיות, סקס וכל מה שביניהם.

וואטס-אפ של קרנפים – על תקשורת בעולם החי

קרבות קרניים של צבי התומסון, ריחו החזק של החמוס, סימני אוזניים של לביאות משחרות לטרף, וגיפופי החיבה בין הורה לצאצא. בעלי החיים מעבירים כל הזמן מסרים, אנחנו רק צריכים להיות פתוחים וקשובים בכדי לקלוט אותם! האם תמיד יש לנו את החושים המתאימים? הצטרפו למסע מרחיב אופקים, המפעיל את כל החושים, בו נלמד דבר או שניים על העברת מסרים אמינה ויעילה מבעלי החיים…

מנהיגות ושיתוף פעולה

הנכונות להשקיע מאמצים עילאיים כדי להגיע לעמדות הנהגה  נובעת מהשאיפה לשפר עמדות ותנאים. המנהיג הופך קובץ אנשים לקבוצה עם ייעוד ומטרות, ומשפיע על פעולותיה ועל הצלחותיה. מצד שני על מנת לשרוד בעולם החי חלק מבעלי החיים למדו ש"טובים השניים מן האחד". סיור מנהיגות ושיתוף פעולה בעולם החי בוחן שיטות ההנהגה ושיתופי פעולה  שונים – האם ישנן שיטות הנהגה כדאיות? מי "לובש את המכנסיים" בעדר הפילים? מי משתף פעולה עם נמלים כהגנה מג'ירפות? ומדוע משאירות הקאנות את צאצאיהן בהשגחת "בייביסיטר"?

לתכנית מלאה לגמלאים במרחב – צרו אתנו קשר!

תגובות והמלצות

פעילויות נוספות