תל אביב – סיורים ומפגשים מבית אברהם טורס

העיר הזו לא מפסיקה להפתיע! בואו לפגוש בה את כולם… מסיפורם של הפליטים דרך שווקים, צבעים, טעמים, שירה או אומנות רחוב… תבחרו סיור וקדימה לדרך – בעיר הזו לא נחים לרגע!

מגוון סיורים לבחירתכם לקבוצה:

ואהבת את הַגֵּר – סדרת מפגשים בדרום תל אביב

במקום לשמוע עליהם – בואו לפגוש אותם: מפגשים ושיחות עם מובילי דיעה בלב הקהילות עליהן שומעים רק בחדשות; אנשים אמיתיים עם חיים שונים מאוד, שפותחים את הדלת שלהם כדי לדבר ולהנהיג לשינוי. נפגש במרחב הביתי של נציג כל קהילה – בבית או בחצר האירוח, בכנסיה או במסגד. במסע ביניהם נכיר את העיר מהזווית האנושית של האוכלוסיות השונות שגרות בה, הקושי והיופי של הקיום ברב תרבותיות.

סיור גרפיטי תל אביבי

פלורנטין ונחלת בינימין, מהשכונות הצבעוניות שבלב הסצינה התל אביבית הן גם ביתם של אמנים רבים משלל תחומים. הצטרפו אלינו לגלות את ציורי הקיר המרתקים והסיפורים שמאחוריהם, באחת מסצינות אומנות הרחוב התוססות ביותר בעולם.            

גרפיטי on demand במרכז וצפון תל אביב

סיור גרפיטי מכיכר דיזינגוף וצפונה בעקבות יצירות אומנות שנוצרו ברחוב – לאו דווקא אומנות רחוב… היצירות נוצרו על ידי מפיק אומנותי ושת"פ בין אומני רחוב במיוחד בעבור הסיור שלנו – ונשמח לספר לכם את סיפורם.            

לחיים! שיעור אלכוהול על הבר

סדנת אלכוהול כיפית ומעשירה, כדי שבפעם הבאה תדעו מה להזמין על הבר! נלמד על כל סוג אלכוהול, אופן הכנתו, ההשפעה שלו ומקורותיו ונזכה להכין קוקטייל בהתאמה אישית.         

סיור אופניים תל אביבי [עד 14 משתתפים]

סיור אופניים מודרך דרך כל אתרי ה-must see של העיר ב-3 שעות: שדרות רוטשילד, כיכר הבימה, כיכר רבין, פארק הירקון, נמל תל אביב, הטיילת ושכונת נווה צדק.

סיור אופניים 

בפראג, פריז או ברומא ביקרתם ברובע היהודי – אז למה לא גם בתל אביב? אמנם לא רובע מוגדר, אבל סיפורה של תל אביב מתחיל מרוב באוכלוסיה של תושבים דתיים, ועל כן ביקור בבתי הכנסת של העיר – אלו הפועלים ואלו הנטושים – היא חוויה יוצאת דופן ומיוחדת בעיר שיכולה להציע הכל.                         

מיינדפולנס, יוגה ומדיטציה

אברהם הוסטל בשיתוף עם Yoga to the People מזמינים אתכם לסיור שיעשה לכם נעים בגוף. במהלך הסיור נתנסה ביוגה, מדיטציה, שיח על גוף ונפש וכוס משקה בשקיעה לגוף ולנפש.

יפו – היפרדות הנצרות

בסיור זה נתחקה אחר הקשרה הנוצרי של יפו- נכיר את קדושתה בעולם הנוצרי ונלמד על פטרוס, טביתא ושמעון הברוסקאי. נבין את חשיבותה של יפו בעולם הנוצרי ומדוע היא חוליה כה חשובה בתהליך הפרדותה של הנצרות מהיהדות. כמו כן, נעסוק בהיותה של יפו בית לקהילות נוצריות מגוונות ועיר נמל דרכה הגיעו צליינים נוצרים לארץ. הסיור ייתמקד בעיר העתיקה ובמידת האפשר, ניכנס לאחת מן הכנסיות שבאזור.

Paint & Pint

סדנת ציור מודרכת עם בירה, יין או שתייה קלה ללא הגבלה. פעילות מרגיעה, משחררת ומרפאת באוויר הפתוח על הגג, או בהיכל ענק ומפנק.

תל אביב מהים

תנו לנו להכיר לכם את תל אביב מנקודת תצפית שרק מעטים זוכים להכיר. בשייט מהמרינה המודרנית בתל אביב לנמל יפו העתיק ובחזרה, נסקור 4,000 שנות היסטוריה! כל זאת באווירה שרק שייט מפנק יכול להציע.

מסיבה בתנועה

מסיבה נודדת ברחבי לב תל אביב. מתחילים עם סאונד מהמם, חימום קצר ובלי ששמתם לב, אתם ממריאים איתנו לחוויה של שחרור ברחבי העיר. נרקוד, נשיר, נשתטה ונצחק מלא!

סיור אומנות בהוסטל 

סיור אומנות בהוסטל – בין יצירות הגרפיטי, התערוכות המתחלפות על קירות מסדרונות ההוסטל, התערוכה בגלריה.

טעימות יקבים – יין וגבינה בעמק האלה [עד 15 משתתפים]

הצטרפו אלינו לסיבוב טעים במיוחד, בעקבות תרבות היין המתפתחת של של עמק האלה הפסטורלי.

אז מה אתם אומרים?
בחרתם סיור? מתלבטים מה כדאי? פנו אלינו כאן ונשמח לעזור לכם להחליט!

תגובות והמלצות