אגמון החולה

גן עדן לציפורים ולאנשים

פארק התיירות אגמון החולה נמצא בלבו של עמק החולה ונחשב לאחד מאתרי הצפרות החשובים בעולם , באתר נוכל לעקוב ולצפות בציפורים הנודדות, המחזרות ,המקננות ובבעלי החיים על פי עונות השנה. בלבו של האתר אגם קסום ובו ניתן לחוות את הטבע ללא מחיצות.

לחוות את האגמון זו גם חוויה:

באופניים או ברכבי גולף

רכבי גולף בנהיגה עצמית או רכיבה על אופניים?
אתם מוזמנים לבחור את הדרך שלכם לנוע בשבילי האגמון.
רכבי הגולף כוללים 4-6 מקומות ישיבה בכל רכב. ברכב חשמלי ואינו מזהם את הסביבה, וניתן לצאת לסיור מרתק בליווי מדריך מטעם האגמון. פנקו את עצמכם במשקפות אותן ניתן לשכור בכניסה (בתאום מראש עם שליחת ההזמנה) ואל תוותרו על מדריך מקומי במחיר סימלי.

סיור בעגלת המסתור בעונת העגורים

עגלת מסתור
חוויה מטורפת ייחודית לאגמון החולה. עדגלת המסתור נתפסת בעיני בעלי החיים כמקור מזון. טרקטור רתום לכלי הופך את האדמה, מעלה חרקים וזרעים אל פני הקרקע ומקל על המזון.
מבחינת הציפורים – זו הזמנה לארוחה.
מבחינת המטיילים- הצצה נדירה את תוך להקות הציפורים ומבט אל הטבע ללא מחיצות
העגלות יוצאות בעונה בכל שעה עגולה, בתאום מראש, וכוללות הדרכה במהלך הסיור עצמו. משך הסיור כשעה. עגלת השקיעה ועגלת הזריחה נמשכות זמן ארוך יותר ויוצאות בהתאם לשעות השקיעה והזריחה.

מעבר לתחנת הטבוע

תחנת טיבוע ומפגש עם חוקר
הצצה מרתקת לעולם הצפרות. יחד כקבוצה תעלו על רפסודה אשר תשיט אתכם לגדה ממול. שם, בתחנת מחק, תפגשו את הציפורים אשר נתפסו במהלך הבוקר וצורך מחקר ומעקב ותגלו עולם שלם של נדידה. זו ההזדמנות לראות באמת את עבודתו של החוקר- מדידת משקל, ניצוי, כמות שומן ומוכנות לנדידה או לחריפה בעמק, וטיבוע אוניברסלי המאפשר מחקר ומעקב בכל מדינות העולם. ויש לנו גם ד"ש חמה מאירופה, מאסיה ומאפריקה…
משך המפגש כשעה, ומחיר הפעילות בנוסף לכניסה לאתר.

עוד באתר:
סורי שקיעה וסיורי זריחה, סדנאות צילום סמארטפון וסדנאות צילום מקצועיות, קבלות פנים וכיבוד קל ועוד…

תגובות והמלצות