מכון ויצמן למדע

מדע, טכנולוגיה וחדשנות לצג מורשת, תרבות וציונות.

המסע אל העתיד- מרכז מבקרים מרתק (חינם) וביקור בבית ויצמן

המסע אל העתיד – מרכז מבקרים חדשני אינטראקטיבי

במרכז המבקרים על-שם לוינסון, מוזמנים המבקרים למסע בעקבות הסקרנות – אל העתיד. במהלך הביקור האורחים יתנסו בהפעלת תחנות אינטראקטיביות המאירות את עולמם המרתק של המדענים, המרחיבים את גבולות הידע האנושי, חושפים את סודות הטבע ומפענחים את צפונות היקום. בהמשך הביקור מוקרן במקום מיצג מולטימדיה מרהיב באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.
משך הביקור: 30-40 דק' ומתקיים בעברית ובאנגלית.

האזרח מספר 0001 # – סיור בבית ויצמן

ביתו של ד"ר חיים ויצמן, הנשיא הראשון של מדינת ישראל ומייסד מכון ויצמן למדע, מהווה פנינה ארכיטקטונית נדירה בנוף הארצישראלי. דרך הסיור בבית ובאמצעות החפצים המקוריים שנשתמרו בו, תכירו את החזון המדיני והמדעי של ד"ר ויצמן ופריטים מחייו האישיים. כמו כן, תסיירו באחוזת הקבר של בני הזוג ויצמן ותזכו להצצה ברכב השרד הנשיאותי, פורד לינקולן, שקיבל ד"ר ויצמן כמתנה מהנרי פורד השני, המוצג לראווה בחזית הבית.
הביקור כולל סרט קצר המתאר את פועלו של ויצמן בתנועה הציונית ואת פעילותו המדעית.
משך הביקור – שעה ורבע.

משחק בריחה בבית ויצמן

משחק משימות באפליקציה – תחרות בין הקבוצות במשחק בריחה מסעיר המתמודד עם אירועים, פטנטים ומשימות אתגר מחשבתיות ברוח בית ויצמן – האיש, המקום ופועלו.
המשחק ע"ג טלפונים ניידים ויכול לשלב לוגו, סרטון חברה ומיתוג.

אירועים

ניתן לבצע מגוון אירועי יום וערב ברחבי החצר המטופחת בבית ויצמן.
המרחב סביב הבית כולל מרחבי דשא, נקודות כינוס, נגיש לפריסת קייטרינג ומשלב את הביקור בבית במאורגן או באופן חופשי למשתתפי הכנס.

לפרטים נוספים, בניית ימי טיול ופעילויות אתגר וגיבוש בשילוב אתרי מכון ויצמן – נשמח למידע לגבי כמות המשתתפים ואוי הפעילות הרצוי.

תגובות והמלצות