הספארי – המרכז הזואולוגי רמת גן

אריות ספארי רמת גן

שפע של פעילויות המשלבות הכרות עם עולם החי, שימור טבע ושע של חוויות.
סיורי יום ולילה, אירועי חברה וימי גיבוש וחוויה למבוגרים ולמשפחות.

סיורים מסביב לשעון

בכל שעה שלא תבואו תגלו עולם חדש של מפגשים, סיפורים ומראות נפלאים:
ספארי בוקר:
מוקדם מאוד, עם שירת הציפורים, בואו להציץ מאחורי הלקעים אל הספארי המתעורר- ואפילו נהפוך לרגע למטפלים ונגיש, מכף ידנו, ארוחת בוקר. עוד הפתעות מחכות – בגן החיות ובשטח הפתוח…
ספארי בין ערביים: איזה בעל חיים מתעורר בשעות אחר הצהריים ומי כבר מנמנם? האם משכיבים פיל לישון?  ומה אוכלים דיירי הספארי לארוחת ערב? נצפה מקרוב בלהקת האריות המלכותית נערכת לשעות החושך , נפגוש את הקנגורו הקופצניים,  נכין הפתעה למשפחת הפילים ונאכיל את הג'ירפות בענפים טריים הישר מכף ידינו.
ספארי לילה: בפתחו של הלילה בצאת הכוכבים, נצא למסע לילי קסום במרחבי השטח האפריקני הפתוח. נפגוש את בעלי החיים שיוצאים מהאגם רק בשעות החשכה, נכנס אל גן החיות להצצה על הפילים והג'ירפות ונזכה לביקור קרוב במיוחד בחדר השינה של מלכי החיות!
ספארי חצות: בשעה לא שגרתית יוצאת לדרך רכבת הספארי לסיור פראי ומסעיר בשטח האפריקני הפתוח. בין היפופוטמים לקרנפים, זברות ויענים נדבר בעיקר על אהבה! נקפוץ לביקור חפוז בגן החיות לפגוש את הפילים והג'ירפות ונזכה לראות ממש מקרוב מה קורה בחדר השינה של מלך החיות…

סיורים מיוחדים שיפתיעו גם אתכם!!!

מנהיגים ומנהיגות בעולם החי
סיור שבוחן שיטות ההנהגה ושיתופי פעולה  שונים – האם ישנן שיטות הנהגה כדאיות? ומהי "עסקת החבילה" שמגיעה איתן? מה הקשר בין ניקוי פרווה להיררכיה? מי באמת לובש את המכנסיים בעדר הפילים? והאם הטיגריס הסוליטרי יכול להיתפס כמנהיג?
סקס שקרים ובעלי חיים
הצטרפו אלינו לחוויה פראית בה נגלה את הסודות על חיי האהבה של בעלי החיים!   איזה פרח מביא הקרנף לקרנפית? מי לובש את המכנסיים בעדר הפילים? מה הקשר בין רעמת האריה וזנב הטווס? ואיזה זוג חד מיני מחזיק בחיי אהבה יציבים בספארי?
ביומימיקרי – מסע אל עבר ההשראה
התשובות והפתרונות למרבית הבעיות איתן מתמודדים בני האדם באופן יומיומי נפתרו כבר על ידי "מהנדסי הטבע". הטבע מספק לנו ספריית רעיונות לפתרון בעיות בדרכים מקיימות .
נתנסה בחשיבה יצירתית, אנלוגית ואופטימית להתמודדות עם סוגיות טכנולוגיות, הנדסיות וסביבתיות, נבין את חשיבות המחקר הרב-תחומי, נבחן את גן החיות כמקור להשראה בתחומי חיים שונים ונשתמש באוסף הזואולוגי של הספארי כ"מעבדת מחקר" לרעיונות ופיתוחים.
שיתוף פעולה
מתי כדאי להיות ביחד? מתי עדיף להיות לבד? ומתי באמת אפשר לקרוא למישהו קרציה..? העולם כולו שופע מערכות יחסים, חלקן מורכבות וחלקן פשוטות, חלקן קצרות מועד ויש אחרות, שנדמה שנמשכות לנצח. במהלך הסיור נתבונן בעולם החי תוך התמקדות בשיתופי פעולה ובמערכות היחסים השונות בו: בין בעלי החיים לבני מינם, בין בעלי החיים לסביבתם, ובינם לבין האדם.

אירועי חברות

מגוון אירועים לעובדים – קוקטייל ואירועי ערב, אירועי משפחות ועוד…
באירועים נשלב הדרכות, סדנאות, קייטרינג משובח, מופעים ועוד…
מרחבי כינוס: בספארי מתחמים אותם ניתן לתחום לטובת הקבוצה ולבצע פעילויות, סדנאות וארוחות כיד המלך
אמפי – מבנה תיאטרון הכולל במה לעד 1000 מקומות ישיבה
"הדק" – מתחם מטופח ואינטימי לאירועים קטנים בני עד 150 משתתפיים

לפרטים נוספים, פגישה וסיור מקדים עם צוות ההפקה והתוכן באתר – אנו לשירותכם בשמחה.

תגובות והמלצות