ספינת המדבר – אירוח בדואי

מרכז אירוח בדואי מסורתי – יום גיבוש – ארוחות כשרות אותנטיות – לינת אוהלים – אירועי ערב ולילה

מתחם אירוח לקבוצות המכיל מרחבים גדולים, אוהלים בדואים לסדנאות ופעילות, טיולי גמלאים ועוד…
הכל במקום אחד – מרכז פעילות לעשות ועד מאות משתתפים הכולל פעילויות גיבוש וחוויה : מבחר סדנאות, משחקי גיבוש וחוויה, טיולי ג'יפים ורכבי ספארי, טיולי אופניים, סיורי גששות, גלישת חולות, טיולי רכיבה על גמלים ועוד.

טעים ואותנטי

הארוחות במתחם על פי המסורת הבדואי, טעימות וכמובן – כשרות (עם תעודת כשרות מסודרת)

מפגש אישי

האירוח כולל מפגש בדואי אמיתי המשתף במסורת האירוח וחיי המשפחה הבדואי מהעבר הרחוק ועד ימים אלו. ניתן לשלב מפגש נשי לשיחה ולפעילויות וסדנאות מהאומנות הבדואית ומפגשים נוספים בתחומים שונים

חוויה לילית – טיול ירח מלא ואירועים

בלילה המדבר נראה אחרת , ואצלינו המקום למסיבות לילה שמחות, לסיום של סיור לילי סביב המדורה ופעילויות לתוך הלילה ועד הבוקר. נשמח לשלוח לכם רעיונות ותכניות לטיול ירח מלא או פעילות לילית.
אצלנו המסיבה לא נגמרת אלא נכנסת אל תוך הלילה – נשמח לשלב מוסיקה, די-ג'יי מקפיץ, בר אלכוהולי וכל מה שתפנטזו על חוויה ואירוע לילי במדבר.

לילה טוב במדבר

האירוח באוהלים המפוארים מאפשר לינה לכל גודל קבוצה. במקום מלתחות ומתחמי שירותים רבים לשירות האורחים, ארוחות סביב השעון ופינוקי לילה טעימים לאורחים.
אין כמו לסיים מסיבת לילה וצלול לשינה מתוקה על מזרוני החווה באוהלי האירוח (מחומם בחורף) ולקוםפ לבוקר חדש…

על הדרך דרומה

קבוצות רבות בוחרות בנו כנקודת פתיחה לנופש ולטיול מדברי בדרכה למצפה רמון ולאילת. הביקור לרוב כולל ארוחת בוקר או בראנ"צ, פעילות קלה … וממשיכים. אנחנו יכולים לקלוט כל גודל קבוצה – כן… גם מאות רבות… וזה המקום לברכה של מנכ"ל החברה, התכנסות של כולם לפתיחת פעילת או ליציאה משותפת לנופש…

אנחנו כאן לשירותכם- צרו איתנו קשר כאן ונשמח לבנות עבורכם תכנית מדברית נפלאה לא רחוק מהמרכז!

תגובות והמלצות