תיירות יטבתה

מרכז מבקרים ופונדק, סיורים חקלאיים.

פונדק – מארוחות ועד סדנת גלידה

פונדק יטבתה לא רק נקודת עצירה לתדלוק שוקו יטבתה המפורסם!
לצד חנות נוחות נמצאת אחת מהגלידות הטובות בארץ! איך כל זה קורה? – תוכלו לגלות בסיור חקלאי ברפת ובשדות החקלאיים.
בינתיים – אתם מוזמנים לארוחה קלה או פריסה מהודרת לקבוצות במתחם פרטי.

ארוחות על הדרך- מגוון ארוחות כשרות- חלביות ובשריות לקבוצות מאורגנות. כאן תוכלו לבחור לאכול מהמזנון המוגש לתיירים, או במתחם פרטי לקבוצה, המוכן וערוך במיוחד עבורכם.
סדנת גלידה לקבוצות – מפגש סביב הכנת הגלידה המפורסמת הופך לחוויה מתוקה במיוחד, בה נשמע על גידול פרות הולנדיות באמצע המדבר, נצפה, נטעם ונכיר את תהליך הכנת הגלידה… יהיה מתוק וטעים במיוחד!
המפגש לקבוצות, בתאום מראש .

קיבוץ ומחלבה
המתחם הראשון לוקח את המבקר אחורה בזמן להיסטוריה של הרפת, המחלבות וקיבוץ יטבתה.  איך הפכה המחלבה הקטנה בערבה לאחת המחלבות המובילות במשק הישראלי? סיפור סינדרלה הכובש של מחלבת יטבתה במיצג חווייתי מסעיר של מחלבת יטבתה.
עוד במתחם: עולם המדבר, אנרגיה מתחדשת ורפת יטבתה

פארק יטבתה
מתחם תיירות חדש המשלב חוויה, הנאה ותוכן

פארק יטבתה החדש מספר את סיפורו של קיבוץ יטבתה והחוויה הייחודית של מדבר הערבה בארבעה עולמות תוכן, בארבעה מבנים כיפיים ייחודיים: קיבוץ ומחלבה, עולם המדבר, אנרגיה מתחדשת ורפת. השילוב של חוויה ותוכן יעניקו הנאה ומזכרת טובה למבקרים בכל הגילאים.

סיורים חקלאים

סיורים ברפת ובקיבוץ – נסיעה בתוך הקיבוץ, להכיר את הפרות החדשות והוותיקות,ביקור במכון החליבה החדיש ועוד. הסיורים נתפרים בהתאמה אישית.  
סיורי חקלאות ואנרגיה מתחדשת – לבקר במיזמי חקלאות חדשנית, להתרפק על סיפורים אנושיים של הקיבוץ הראשון בערבה, לצפות על נוף בראשית מנקודת ההתיישבות הראשונה ולגלות קסם של עשייה מקומית על ציר זמן – עבר, הווה ועתיד.

*סיורים וסדנאות בתיאום מראש. הסיורים נערכים על ידי מדריכים מקצועיים ב-11 שפות זרות

אל תשכחו לבקש חבילה משולבת-
סיור + ארוחה

תגובות והמלצות