השירותים שלי

הכל תלוי בזוית הראייה שלך!

אם אתה כאן – סימן שחיידק התיירות דבק בך! 

החכמה היא להסתכל על הדברים מלמעלה, כמכלול. העולם ממשיך ואתה צריך לעלות על העגלה. 
אני כאן על מנת לכוון, לייעץ, ולעזור לך להגיע ללקוחות הנכונים לך בשוק התיירות. 

כאן למטה תוכל להכיר תכניות היכולות להתאים לך. 
ובכל מקרה – אין אמת אחת! אשמח לתפור לך את התכנית המתאימה לצרכים המדוייקים לך.

פגישה על קפה או בזום – כדאי להתחיל כבר עכשיו!

ליווי עמותות תיירות

להרים את התיירות במרחב זה אתגר הכי מרגש שיכול להיות!

קידום התיירות במרחב דורש יכולות ווירטואוזיות מרשימה… אבל חוץ ממילים יפות יש לנו ממש תכנית פעולה! 
בעבודה במרחב יש לקחת כמה אלמנטים בחשבון – איכות המוצרים ואתרי התיירות, בשלות התיירנים לעבודה מול קהל פרטי ומול קבוצות, התאמה לקהלי יעד מהארץ ומהעולם ועוד ועוד… 
את הדרך אני מכיר – וביצעתי אותה עם הוכחות ברורות במספר מרחבי תיירות. 
התהליך הוא לא "זבנג וגמרנו" – אלא דורש עבודה משותפת, גיבוש פורמים פעילים, בניית חבילת ומוצרי מכירה, לימוד והדרכה של צוותי תיירות מפולחים וניהול פורום תיירותי מדוייק ומחבר. 

בסוף – אנחנו מדברים על חיזוק הכלכלה התיירותית במרחב – בשביל זה אני כאן עם תכנית פעולה שודעת להפוך את המרחב מאוסף אתרים 'על הדרך' ליעד תיירותי!

יעוץ לאירוח כפרי ומלונות

אם אתה מוכר חדרים… אתה לא בכיוון!

אני מציע לךרגע להסתכל מסביב! אם חשוב לך להרוויח קבוצות המגיעות אליך – פעם אחת או בחמחזורים, כדאי שתתחיל לדבר קצת אחרת!
יכול להיות שהולך לך טוב, והמלון בתפוסה מספקת, וזה נהדר… אבל מה מחכה לך מעבר לפינה, ומה אתה מפסיד? לא תדע אם לא תצא מהקופסה!
קידום מכירות לאתרי לינה אצלינו כולל בניית חבילות ומוצרי תוכן המאפשרים לסוכן, למפיק ולקוח הקצה לראות את התמונה כולה ולייצר אצלו מוטיבציה להגיע דווא אליך! 
את ההוכחה תוכל לראות בעשרות מלונות ואירוח כפרי ברחבי הארץ, שמדברים תוכן מדוייק ואיתו מקדמים את אתר הלינה. 

זה מה שאנחנו עושים! המלון מזמן כבר לא אתר לינה – אלא נותן שירותי רוחב במרחב… ומן הסתם, הלינה אצלך! קצת על השיטה תוכל לראות במאמר שכתבתי על היום שאחרי הקורונה כאן! 


לפרטים נוספים צור איתנו קשר כאן – נסבר לדייק עבורכם את המוצר הנכון בפגישה אחד על אחד. 

אריות ספארי רמת גן
ליווי אתרים ומנהלי שיווק

המטרה – הגדלת מספר המבקרים והרווח באתר!

מספר שלבים לכניסה לשוק התיירות:
1. ניתוח האתר – יום יעוץ בו יהיה ניתוח מקיף של האתר והמלצות לשיטות קידום מכירות נכון עבורו. ביום הזה תצא עם תובנות כלי עבודה ודיוק בצרכים שלכם כולל תכנית שנתית יעילה.
2. שיווק וקידום מכירות – אצלנו כלי העבודה הנכונים עבורך. קשרים מזה שנים עם מארגני תיירות ולקוחות ישירים בפלחים השונים, רשימות עדכניות המקבלות דיוור שבועי, יציאה לשטח לפגישות אסטרטגיות ואיתור צרכים, מערך אופרציה לקליטת בקשות ודיוור מהיר של תשובות ללקוחות ומערך לבניית תכניות, ימי טיול ונופשים כשרות עבור סוכנים ומפיקים
3. ליווי שלך ושל הצוות שלך בפיתוח מוצרים למכירה, הדרכה בתקשרות מול עולם השיווק וניהול המכירה משלב הבקשה ועד הנעה לפעולה ועד המכירה עצמה, בקרה וניהול המשך התקשורת מול הלקוח.
טיפים נוספים ואיך זה עובד תראו כאן!

הרצאות העשרה

עולם השיווק מרתק, ובטח כשעוסקים בתיירות… 

מגוון הרצאות הנוגעות בשיווק בתיירות בשילוב העשרה מפתיעה: 

אמת ושקר בפרסום– שיווק מהטבע ועולם החי ומה זה אומר עלינו… על יחסים בינו לבינה בטבע,אמת בפרסום, רומנטיקה לצד X  פרוע… הרצאה מתובלת בהומור ובעובדות מפתיעות שהטבע מלמד אותנו… 

האמירויות – או לא היות!
סיפורי אלף לילה ולילה קמים לתחייה…
עם יחסי השלום בין המדינות יצאתי להכיר מקרוב את מה שקורה שם וגיליתי עולם שלם של שיווק, העברת מסרים, שלטון המייצר לעם נרטיב חדש ואיך ממציאים את עצמך מחדש בתיירות… 
מוזמנים למסע מרתק לעולם חדש.

סדנאות מקצועיות

מה קורה היום בתחום התיירות? 
חשוב שתהיו מעודכנים.
סדנאות והכשרת תיירנים לחיזוק הקשר בין המוצר והאתר התיירותי לשוק התיירות.
נדבר על טרנדים חדשים, מוצרי תיירות שנפתחו, רעיונות יצירתיים ומוכחים מהשטח לקידום אתר התיירות והמרחב, טריקים בתמחור להעצמת היתרון ועוד…
מיועד לצוותים שחייבים להתעורר… לכאלה שרוצים ללמוד עוד על עולם העסקים בתיירות ולהבין מה קורה גם בימים אלו בהם הקורונה עולה ויורדת… 

לא, אין כאן תאוריה בלבד – המטרה היא לקצר את הדרך ליצירת עסקאות והצלחה בכלכלה התיירותית באתר התיירות ובמרחב סביבו. 

את הסדנאות עברו כבר מאות תיירנים, מנהלי אתרי תיירות, אנשי שיווק בתיירות ועוד… 

אז קדימה… לעבודה! 

 

יעוץ למפיקים/סוכנים

 מה חדש בתיירות? 
חשוב שתהיו מעודכנים. על טרנדים חדשים, מוצרי תיירות שנפתחו, רעיונות לגיבוש, חוויה או הדרכה לכל גודל קבוצה, חשיבה מחוץ לקופסא ורעיונות לפעילויות מחוץ לארגון שיניעו נכון את העובדים.
למה אנחנו? כי אצלנו ההכרות המעמיקה והרחבה ביותר על אתרי התיירות ונוכל לבחור את הפעילות הנכונה עבורכם גם באתרים שאתם חושבים שאתם מכירים… ויש לנו במה להפתיע!
אנו מלווים עשרות אתרי תיירות ועמותות תיירות בארץ ותפקידנו לחשוף בפניכם את עולם התיירות. אצלנו תמצאו רעיונות, אתרים, תכנים מיוחדים בהתאם למטרות ורוח היציאה לשטח, והתאמה לצרכים הנכונים לארגון – חלקם מופיעים כאן!
אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות התיירות ומפיקי האירועים בארץ, עובדים מטעם אתרי התיירות ועמותות התיירות עצמם ולכן השירות ניתן ללא תשלום!
לא הכרתם? עוד לא מאוחר!
אתם מוזמנים ליצור קשר כאן ולהצטרף למאות ארגונים שמקבלים מאיתו מידע, רעיונות ותכניות ונהנים מהשירות. חלקם מופיעים גם כאן בהמלצות 🙂 בממליצים בסוף העמוד 🙂

ליווי ארגונים וחברות

איך מוציאים את העובדים בימים אלו לגיבוש, להעשרה, למשהו עם נשמה? 

ברור לכולנו שגיבוש חשוב, אבל מה נכון היום? איך מתמודדים עם האילוצים ועושים את זה בטוח? מה חדש ונפתח לאחרונה ובעיקר… 
בימים אלו של שגעון בריאותי – איך שמורים על שפיות העובדים ובכל זאת יוצאים לשטח, ומשאירים ערך אמיתי, מרגש, בונה ואיכותי שנשאר בתודעה לאורך זמן… 

הצטרפו לעשרות ארגונים המתייעצים איתנו על בסיס קבוע, כאלה שאנו מסייעים להם לבנות או לבחון הצעות ותכניות ולפתח תכניות ייחודיות עבור הארגון שלך! 

דברו איתי – פנו אליי כאן ואשמח לסייע!

לכבוש את שוק התיירות

"אני רוצה להיות נוכח בשוק התיירות!" 

טוב נו, מי לא? אבל איך באמת חודרים לשוק ושלא יפספסו אותך?

איך בולטים מול האחרים, מתאימים את המוצר… ושועטים קדימה? 

יש לך ביד מוצר זהב ועכשיו אתה צריך שיכירו אותו – אני כאן בדיוק בשבילך! 

 

שיווק אתרי תיירות

צוות 'גיל חובב' עומד לרשותכם ומגיעעבורכם לשוק התיירות: סוכנים, מפיקים, מורי דרך, מנהלות רווחה, ועדי עובדים, רכ ועוד... נסיון של מעל 20 שנה בתיירות מוכיח את התמורה לעבודה אסטרטגית מלמעלה, ופעולות טקטיות לשיווק האתר...

יום ייעוץ - ניתוח והמלצות

יום מלא, מבוקר עד ערב, בו אני מגיע אליך לאתר. המטרה - לבחון, להגדיר ולנתח את הקיים באתר- מוצרים, תשתיות ותכנים, הגדרת פלחי שוק ומוצרים קיימים והמלצות לפיתוח מוצרים ,דרכי שיווק וקידום מכירות ותכנית עבודה ראשונית להעלאת מחזור המכירותבעסק.

לארגונים וחברות

יום גיבוש? ערב גיבוש? פעילות תרומה לקהילה? רעיונות לנופש חברה? הטבות לעובדים? אשמח לסייע לכם להכיר מקרוב את כל מה שחדש בתחום התיירות בארץ. השירות אינו כרוך בתשלום ואינו מחייב - את ההצעות תוכלול הפיק באמצעות כל סוכן או מפיק שתבחרו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בין לקוחותינו: