השירותים שלי

הכל תלוי בזוית הראייה שלך!

אם אתה כאן – סימן שחיידק התיירות דבק בך! 

החכמה היא להסתכל על הדברים מלמעלה, כמכלול. העולם ממשיך ואתה צריך לעלות על העגלה. 
אני כאן על מנת לכוון, לייעץ, ולעזור לך להגיע ללקוחות הנכונים לך בשוק התיירות. 

כאן למטה תוכל להכיר תכניות היכולות להתאים לך. 
ובכל מקרה – אין אמת אחת! אשמח לתפור לך את התכנית המתאימה לצרכים המדוייקים לך.

שנשב לקפה? 

שירות לאתרי תיירות / אטרקציה / מפעיל תיירות

המטרה – הגדלת מספר המבקרים והרווח באתר!

מספר שלבים לכניסה לשוק התיירות: 
1. ניתוח האתר – יום יעוץ בו יהיה ניתוח מקיף של האתר והמלצות לשיטות קידום מכירות נכון עבורו. ביום הזה תצא עם תובנות כלי עבודה ודיוק בצרכים שלך כולל תכנית פעולה ראשונית 
2. שיווק וקידום מכירות – אצלנו כלי העבודה הנכונים עבורך. קשרים מזה שנים עם מארגני תיירות ולקוחות ישירים בפלחים השונים, רשימות עדכניות המקבלות דיוור שבועי, יציאה לשטח לפגישות אסטרטגיות ואיתור צרכים, מערך אופרציה לקליטת בקשות ודיוור מהיר של תשובות ללקוחות ומערך לבניית תכניות, ימי טיול ונופשים כשרות עבור סוכנים ומפיקים 
3. ליווי שלך ושל הצוות שלך בפיתוח מוצרים למכירה, הדרכה בתקשרות מול עולם השיווק וניהול המכירה משלב הבקשה ועד הנעה לפעולה ועד המכירה עצמה, בקרה וניהול המשך התקשורת מול הלקוח. 
טיפים נוספים ואיך זה עובד תראו כאן!

שירות למלונות ואירוח כפרי

אם אתה מוכר חדרים… אתה לא בכיוון!

אני מציע לךרגע להסתכל מסביב! אם חשוב לך להרוויח קבוצות המגיעות אליך – פעם אחת או בחמחזורים, כדאי שתתחיל לדבר קצת אחרת!
יכול להיות שהולך לך טוב, והמלון בתפוסה מספקת, וזה נהדר… אבל מה מחכה לך מעבר לפינה, ומה אתה מפסיד? לא תדע אם לא תצא מהקופסה!
קידום מכירות לאתרי לינה אצלינו כולל בניית חבילות ומוצרי תוכן המאפשרים לסוכן, למפיק ולקוח הקצה לראות את התמונה כולה ולייצר אצלו מוטיבציה להגיע דווא אליך! 
את ההוכחה תוכל לראות בעשרות מלונות ואירוח כפרי ברחבי הארץ, שמדברים תוכן מדוייק ואיתו מקדמים את אתר הלינה. 

זה מה שאנחנו עושים! המלון מזמן כבר לא אתר לינה – אלא נותן שירותי רוחב במרחב… ומן הסתם, הלינה אצלך! קצת על השיטה תוכל לראות במאמר שכתבתי על היום שאחרי הקורונה כאן! 


לפרטים נוספים צור איתנו קשר כאן – נסבר לדייק עבורכם את המוצר הנכון בפגישה אחד על אחד. 

אריות ספארי רמת גן
שירות לעמותת תיירות / חברה כלכלית - איך להפוך ליעד תיירותי!

להרים את התיירות במרחב זה אתגר הכי מרגש שיכול להיות!

קידום התיירות במרחב דורש יכולות ווירטואוזיות מרשימה… אבל חוץ ממילים יפות יש לנו ממש תכנית פעולה! 
בעבודה במרחב יש לקחת כמה אלמנטים בחשבון – איכות המוצרים ואתרי התיירות, בשלות התיירנים לעבודה מול קהל פרטי ומול קבוצות, התאמה לקהלי יעד מהארץ ומהעולם ועוד ועוד… 
את הדרך אני מכיר – וביצעתי אותה עם הוכחות ברורות במספר מרחבי תיירות. 
התהליך הוא לא "זבנג וגמרנו" – אלא דורש עבודה משותפת, גיבוש פורמים פעילים, בניית חבילת ומוצרי מכירה, לימוד והדרכה של צוותי תיירות מפולחים וניהול פורום תיירותי מדוייק ומחבר. 

בסוף – אנחנו מדברים על חיזוק הכלכלה התיירותית במרחב – בשביל זה אני כאן עם תכנית פעולה שודעת להפוך את המרחב מאתרים 'על הדרך' ליעד תיירותי!

שירות למפיקים / לסוכני תיירות - עושים את זה קל!

עובדים קשה? צריכים למצוא את האתרים הנכונים עבור הלקוחות שלכם? 

בשביל זה אנחנו כאן – בסינון נכון של מבחר אתרי תיירות, ובהתאמה לקהל היעד שלכם אנו מסייעים לכם לקבל את המידע מהר יותר, מדוייק יותר, נכון עבורכם במסמך ותמונות רלוונטיות על מנת לקצר את הדרך ללקוח ולתת תשובה אמינה ונכונה ללקוחות שלכם. 
המשרד שלנו זמין ונותן מענה מהיר על פי בקשתכם – תגדירו את מחיר המטרה, אופי הקבוצה ומידע נוסף שיעזור לנו ולכם לבנות את המוצר-  ונשלח לכם רעיונות, תכנית מובנת ואפילו חבילה סגורה למכירה – במחירים מיוחדים עבורכם!

עוד לא ניסיתם אותנו? 
בקליק אחד כאן לאו פרטים והכנסו אלינו ל'חבורה' ותקבלו עדכונים אחת לשבוע על מוצרים חדשים ורעיונות מפתיעים. 
אתם מוזמנים להיות חלק ממאות חברות תיירות ומפיקים המקבלים מאיתנו באופן קבוע שירות, ללא תשלום, כי זה מה שאנחנו עושים ביום יום! 

שירות לארגונים וחברות - HR והדרכה - חייבים לחדש!

מה קורה היום בתחום התיירות? 
חשוב שתהיו מעודכנים. על טרנדים חדשים, מוצרי תיירות שנפתחו, רעיונות לגיבוש, חוויה או הדרכה לכל גודל קבוצה, חשיבה מחוץ לקופסא ורעיונות לפעילויות מחוץ לארגון שיניעו נכון את העובדים. 
למה אנחנו? כי אצלנו ההכרות המעמיקה והרחבה ביותר על אתרי התיירות ונוכל לבחור את הפעילות הנכונה עבורכם גם באתרים שאתם חושבים שאתם מכירים… ויש לנו במה להפתיע!
אנו מלווים עשרות אתרי תיירות ועמותות תיירות בארץ ותפקידנו לחשוף בפניכם את עולם התיירות. אצלנו תמצאו רעיונות, אתרים, תכנים מיוחדים בהתאם למטרות ורוח היציאה לשטח, והתאמה לצרכים הנכונים לארגון – חלקם מופיעים כאן!
אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות התיירות ומפיקי האירועים בארץ, עובדים מטעם אתרי התיירות ועמותות התיירות עצמם ולכן השירות ניתן ללא תשלום! 
לא הכרתם? עוד לא מאוחר! 
אתם מוזמנים ליצור קשר כאן ולהצטרף למאות ארגונים שמקבלים מאיתו מידע, רעיונות ותכניות ונהנים מהשירות. חלקם מופיעים גם כאן בהמלצות 🙂 בממליצים בסוף העמוד 🙂 

שירות לרכזי גמלאים - יש לנו מה לחדש לכם!

מתוך נסיון של שנים עם קבוצות מטיילי גמלאים אני חייב להודות שאתם פשוט נפלאים!!!

כקהל סקרן, מתעניין ורוצה לחדש וללמוד אנחנו שמחים להכיר לכם את אתרי התיריות והאיזורים הנפלאים שיש לנו בארץ! נופשים, סיורי יום, רעיונות לימי טיול ועוד שיפתיעו גם אתכם – הרי אתם מטיילים המון וחייבים לחדש לכם!!!

נסו אותנו – גם בלחיצה כאן! על ימי טיול לדוגמה שהכנו עבורכם – וכמובן – הצטרפו אלינו וקבלו מידע זמין ועדכני על מה שחדש ומתפתח בתיירות בארץ- לפרטים נוספים לחצו כאן!

שירות למערכת החינוך - ימי טיול וטיול שנתי

לא פשוט לאתגר את הילדים והנוער ש הום עם תוכן וחוויה יחד! 

סומכים עליכם ביום יום, נשמח לסייע לכם ביציאה מהכיתה. 
אנו מלווים עשות אתרי תיירות בתכנים ומוצרים המתאימים לתיירות החינוכית – שילוב מנצח של חוויה, פעילות וערך אמיתי שחשוב להעביר לילדים ולנוער. נשמח לסייע לכם בבניית תכנית הטיול, שילוב אתרי לינה מעניינים וביקור באתרים, חלקם ללא תשלום וחלקם בתשלום מוזל לתלמידים, על מנת הרוויח את המיטב מהיציאה מהכיתה. 

רעיונות תוכלו לקבל גם כאן! אבל יש לנו עוד בהחלט, ואנו זמינים לייע לכם ללא תשלום כמובן, בכל רעיון.
והביצוע – לשיקולכם – דרך סוכני התיירות או ישירות מול האתר… 

אם עוד לא שמעתם אלינו – לחצו כאן! וקבלו עדכונים מעת לעת על אתרים ותוכן המותאם לתיירות החינוכית.

 

שירות לראשי חוגי משוטטים - נשמח להפתיע אתכם!

קבוצת משפחות? חוג צועדים? קבוצת מטיילים שאוהבים שטח? קבוצת ג'יפאים? 

כל הכבוד על האחריות והמשיה שלקחת על עצמך! עכשיו נדרש להביא את הטיולים החדשים ורעיונות לפעילות שאחרים עוד לא חשבו עליהם, ולדרוך במקומות שעוד לא הספקתם להכיר. 

אנחנו כאן ונשמח לעזור – לגלות אתרי פריחה מרהיבים, להכיר לך מסלולים ורעיונות לאתרי לינה מדליקים ועוד… 

אם אם אתה לא סגור איפה יש פריחה מטורפת של נרקיסים, איפה אירוס הביצות פורח ואיפה יש זרימות מפלים… ועוד לא עלית על זה שכולם באותו איזור – צור קשר! ספר לנו מה פורח בתמונה מימין (לא חייב) ונשמח לעדכן אותך מעת לעת על חדשות התיירות בארץ. 

שיווק אתרי תיירות

צוות 'גיל חובב' עומד לרשותכם ומגיעעבורכם לשוק התיירות: סוכנים, מפיקים, מורי דרך, מנהלות רווחה, ועדי עובדים, רכ ועוד... נסיון של מעל 20 שנה בתיירות מוכיח את התמורה לעבודה אסטרטגית מלמעלה, ופעולות טקטיות לשיווק האתר...

יום ייעוץ - ניתוח והמלצות

יום מלא, מבוקר עד ערב, בו אני מגיע אליך לאתר. המטרה - לבחון, להגדיר ולנתח את הקיים באתר- מוצרים, תשתיות ותכנים, הגדרת פלחי שוק ומוצרים קיימים והמלצות לפיתוח מוצרים ,דרכי שיווק וקידום מכירות ותכנית עבודה ראשונית להעלאת מחזור המכירותבעסק.

לארגונים וחברות

יום גיבוש? ערב גיבוש? פעילות תרומה לקהילה? רעיונות לנופש חברה? הטבות לעובדים? אשמח לסייע לכם להכיר מקרוב את כל מה שחדש בתחום התיירות בארץ. השירות אינו כרוך בתשלום ואינו מחייב - את ההצעות תוכלול הפיק באמצעות כל סוכן או מפיק שתבחרו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בין לקוחותינו: